Podujatie

 

Čítanie so psíkmi Eliškou a Happy pod vedením canisterapeutky Veroniky Kubáňovej (www.akironka.sk).
Ak je vaše dieťatko hanblivé alebo má strach zo psíkov, takéto čítanie je ideálna príležitosť, ako ho povzbudiť a pomôcť mu prekonať svoje obavy.

"Čítanie kníh je ako vstúpiť do rozprávkovej krajiny, v ktorej je všetko možné... V knižnici je množstvo kníh a skrytých príbehov. Magdalénka však nerada číta, pretože písmenká akoby pred ňou utekali a slová nedávajú zmysel. Všetko sa však zmení, keď sa zoznámi v knižnici s Vločkou..."
O knihe: Magdalénka a psík z knižnice

Stretnutie je určené výhradne pre deti (bez rodičov) vo veku 8 alebo 9 rokov a bude trvať 60 minút. Prosíme, rešpektujte tieto zásady, veľmi to pomôže úspechu stretnutia:-) Na podujatie sa prihláste pomocou formuláru pod textom. Prosíme o dochvíľnosť.

Odd. pre deti a mládež    23. 3. 2022  14.30 h.

Najbližšie stretnutie s s tímom Akironka pripravujeme na stredu, 20. apríla o 14.30 h, tešíme sa opäť!

 

Podujatie v rámci projektu Lebo na nich záleží... z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.
Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle prevádzkovateľa, facebookovej stránke, v periodických a neperiodických materiáloch prevádzkovateľa, prípadne ďalších médiách.